شماخبر شماخبر شما خبر شما خبر
از تاریخ:
تا تاریخ:
سرویس ها:
علی‌اکبر طاهری در مصاحبه‌ای مدعی شده به وجود آمدن این مشکلات را پیش‌بینی کرده بودند و از قبل می‌دانستند این اتفاق می‌افتد.
وایلی ایکس تنها تولید کننده عینک های آفتابی، ورزشی و نظامی در دنیا محسوب می شود که خط تولید عینک های رده سنی بزرگسال آن از استاندارد های ایمنی حرفه ای OSHA نیز فراتر رفته است.
بنابر اظهارات معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور، بیش از ۷۰ درصد کودکان کار و خیابان تهران غیرایرانی‌ هستند این در حالیست که 4 تا 5 درصد کودکان کار با باندها همکاری دارند.
استان هبی در کشور چین به مناسبت کنفرانس دوم توسعه صنعتی گردشگری این استان، با ایجاد طرح‌های زیبا بر روی چمن‌ها تلاش می‌کند تا گردشگران را به این منطقه جذب کند. 
سمنان-ایرنا - زلزله ای به بزرگی 3.4 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) ساعت 5 و 52 دقیقه و 17 ثانیه روزشنبه شمال شهرستان دامغان در استان سمنان را لرزاند.
خرابکارانی هستند که در شبکه‌های اینترنت عمومی، مانند وای‌فای‌های عمومی، مشغول دزدیدن بسته‌های شبکه هستند.
وزیرامور خارجه ارمنستان گفت که نخست وزیر این کشور با هدف گسترش همکاریهای اقتصادی در روزهای آینده از تهران دیداری رسمی خواهد داشت.
حسین هدایتی به اتفاقات پیش آمده در مورد مهدی طارمی و محرومیت چهارماهه او واکنش نشان داد. به گزارش تابناک ورزشی، او در پیامی که روی صفحه اجتماعی اش گذاشته ...
روزنامه آفرینش نوشت:صحبت‌ها و اظهارات ترامپ در سازمان ملل برعليه كشورمان و ديگر موضوعات و بحران‌هاي جهاني ...
کوالالامپور- ایرنا- ارتقای رتبه توسعه انسانی مالزی در منطقه و جهان، انتخابات پارلمانی نیوزیلند و کسب سهم بیشتری از بازار هوایی جنوب شرق آسیا توسط شرکت آمریکایی بوئینگ مهمترین عناوین خبری روزنامه های روز شنبه اول مهر مالزی است.
پسر جوانی که در درگیری پس از تصادف مرتکب قتل شده بود، با جلب رضایت اولیای‌ دم از طناب‌ دار رهایی یافت و به حبس محکوم شد.
مرد جوانی که به دلیل سوءظن به دوستش او را به قتل رسانده، مدعی‌ است هرچند از کارش پشیمان است؛ اما پیش از این قتل قصد کشتن همسر برادرش را هم داشته چراکه او و دوستش با هم رابطه داشتند. گفت‌وگوی کوتاهی که با این مرد انجام داده‌ایم را می‌خوانید.
دو دوست که پس از سرقت از خانه، زن ورزشکار او را ربودند و آزار و اذیت کردند، به حبس و شلاق محکوم شدند.
اینجا مکانی است که از معروف ترین برندها تا کم‌نام‌ونشان‌ترها حضور دارند و البته مهمترین ویژگی این آرشیو، بروزرسانی مرتب آن توسط پول نیوز است.از سوی دیگر شاید مطالعه اطلاعات این آرشیو در انتخاب ساعت موردنظرتان مفید باشد.
چین سریع‌ترین قطار جهان را با سرعت بیش از۳۵۰ کیلومتر در ساعت بین پکن و شانگهای راه‌‌اندازی کرد.
آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان پس از باخت خانگی برابر فولاد خوزستان گفت:مسئولیت این شکست را بر عهده می گیرم و برای رفع نقاط ضعف تلاش بیشتری خواهیم کرد.
آبادان - ایرنا -سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از پیروزی برابر صنعت نفت آبادان گفت:تلاش بازیکنانم ستودنیست.
«منافع ملی» خط قرمز و فصل مشترک میان تمام طبقات فکری، قومی و سیاسی در ایران است که می‌تواند به عنوان یک سرمایه فکری ارزشمند و تعیین‌کننده و اتحادساز در تصمیمات کشوری مطرح باشد.
یک مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، با اشاره به اینکه دانش‌آموزان باید پنج وعده غذایی مصرف کنند، شایع‌ترین کمبودهای ویتامینی در کودکان مدرسه‌ ای را کمبود ویتامین A و D و شایع‌ترین کمبودها را املاح، کمبود ید، آهن و کلسیم بیان کرد.
آخرین اخبار
ورزشی
سلامت