شماخبر شماخبر شما خبر شما خبر
از تاریخ:
تا تاریخ:
سرویس ها:
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها و مراتع کشور گفت: به دلیل فرسایش و رعایت نکردن اصول حفاظت از منابع، سالانه بیش از 250 میلیون مترمکعب خاک وارد سدهای کشور می شود.
رییس سازمان غذا و دارو گفت: تامین دارو و منابع مالی و همچنین تقویت بیمه‌ها برای پرداخت مطالبات دانشگاه‌ها و زنجیره نقدینگی و تولید دارو از اولویت‌های بخش دارویی کشور است.
پرسپولیس به دنبال جدب مدافع و تقویت خط دفاعی خود است.
بازار ارز ایران که در ماه های اخیر نرخ های چندگانه، رانتهای متعدد و آربیتراژ ارزی را تجربه کرده است، به نظر می رسد این روزها در حال حرکت به سمت نظام دونرخی است.
شاخص کیفیت هوا میزان تاثیر هوای آلوده بر سلامت انسان را نشان می‌دهد و درک آن توسط شهروندان را آسان‌تر می‌کند.
بمناسبت اختتامیه جشنواره و جایزه همایون خرم، که هنوز می‌نوازد در خاطره‌ها، بهجت مهدوی دلنوشته ذیل را نوشته است.
دختر ۷ ساله یک مهاجر در بازداشت مأموران آمریکایی جان سپرد
همه باور دارند که نام هر شرکت کننده خردسال امشب، خود، نام بزرگی خواهد بود برای نسل فردای ایران ...
عضو شورای شهر تهران از نبود المان مربوط با روز دانشجو در خیابان ۱۶آذر انتقاد کرد.
استاد دانشگاه امام صادق (ع) معتقد است: دهه آینده با سونامی‌‌ «نورو ساینس» در حوزه دینی روبرو هستیم و متفکران الهی باید این خطر را جدی بگیرند؛ چرا که نورو ساینس خطری به مراتب سهمگین‌تر از پست‌مدرنیسم در نفی دین دارد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با همکاری شهرداری پاتاوه ۱۰ هزار قطعه زیستمند گرفتار در بند انحرافی رودخانه بشار از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
مسلم آئینی کارگردان نمایش «سنگر دوست داشتنی» گفت: قدرت نمایشنامه در این است که فضای همه جانبه‌ای را به تصویر می‌کشد که در آن همه طیف‌های اجتماع در شرایطی قرار می‌گیرند که بخشی از پلشتی‌های درونی خود را بروز می‌دهند.
سفیر عربستان سعودی در آمریکا مجدداً واشنگتن را ترک کرد
مقامات امنیت ملی ایالات متحده آمریکا نسبت به نفوذ هکرهای چینی هشدار داده و اعلام ‌کرده‌اند که آنها در تلاشند حملات سایبری گسترده‌تری را علیه زیرساخت‌های آمریکایی انجام دهند.
2 مربی ملی بانوان و مردان فوتسال ایران در بین 10 نامزد بهترین مربیان جهان شدند.
عضو هیئت مدیره انجمن تخصصی معادن و صنایع معدنی خراسان‌رضوی گفت: شرق کشور در بحث سنگ آهن، درآمدزاترین نقطه کشور پس از عسلویه در بخش معدنی است که باید بتوانیم یکی از مشکلات کشور را از این طریق برطرف کنیم.
وزیر انرژی آمریکا و مشاور امنیت اقلیم کردستان در دیدار با یکدیگر درباره ایران و همکاری در حوزه انرژی گفت وگو کردند.
هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا با برگزاری چند مسابقه از سر گرفته شد.
آخرین اخبار
ورزشی
سلامت