شماخبر شماخبر شما خبر شما خبر
از تاریخ:
تا تاریخ:
سرویس ها:
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: جراحی بزرگ دولت در نظام بودجه‌ریزی و اجرای نظام بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد نیز صرفه جویی‌هایی به همراه دارد که از آنها می‌توان برای
19 سازمان امدادی و حقوق بشری در نامه سرگشاده‌ای به نخست‌وزیر یونان درباره شرایط فاجعه‌بار پناهندگان در اردوگاه‌های مملو از جمعیت در جزایر این کشور ابراز نگرانی عمیق کردند.
دو تن از سیاستمداران بلند پایه آلمانی انتقاد شدیدی به هشدارهای وزیر امور خارجه آمریکا به شرکتهای اروپایی برای تجارت با ایران وارد کردند.
سند همکاری بین ایران و انگلیس در زمینه ساخت و تجهیز مراکز درمان سرطانی در کشور، روز یکشنبه با حضور حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن امضا شد.
معاون رئیس دفتر سیاسی حماس گفت: این جنبش به هیچ وجه کنار گذاشتن سلاح مقاومت، به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و قطع روابط خود با جمهوری اسلامی را نخواهد پذیرفت و سفرمان به تهران نیز نشانه‌ای از این عزم راسخ است.
مسعود میر: نه انتخاباتی پیش‌روست و نه بنا بوده یک جریان سیاسی، مانوری تصویری را برای مخاطبان تلویزیون تدارک ببیند.
نخست‌وزیر عراق برای بررسی اقدامات مشترک علیه اقلیم کردستان به ترکیه سفر می‌کند.
تصرف غیرقانونی، اختلاس، حیف میل بیت المال و اینگونه مسایل در پرونده بقایی مطرح است.
لندن - ایرنا - بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس روز دوشنبه در اظهاراتی در اندیشکده چتم هاوس گفت که در پی رایزنی با برخی نمایندگان کنگره آمریکا، تردید ندارد که برجام حفظ خواهد شد.
سید کامل تقوی نژاد معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان مالیاتی ایران که در راس هیاتی اقتصادی به ارمنستان سفر کرده است با وارتان هاروتونیان رئیس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار کرد.
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با «جاکوب زوما» رئیس جمهوری آفریقای جنوبی دیدار و در زمینه مناسبات دو کشور گفت و گو کرد.
همشهری آنلاین: رییس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران از افزایش ۲۰ هزار نفری مخاطبان سینما در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.
همشهری آنلاین: سیاوش شهریور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران، مهمان ویژه برنامه امشب «تهران بیست» خواهد بود.
اسلام آباد- ایرنا- روزنامه انگلیسی زبان 'تریبون 'با انتشار مقاله ای نوشته 'شاهد جاوید بورقی' درباره اقدام های ضد ایرانی ترامپ در منطقه و جهان به پایبندی ایران به معاهدات هسته ای پرداخته است.
تهران - ایرنا - رهبر کاتولیک های جهان که قرار است اواخر ماه نوامبر (اوایل آذرماه) به میانمار سفرکند، روز دوشنبه درباره سرنوشت نامعلوم بیش از 200 هزار کودک آواره روهینگیایی ابراز نگرانی کرد.
وزیر خارجه ایران با رئیس جمهور آفریقای جنوبی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه‌ای، سخنان اخیر «اشرف غنی» رئیس‌جمهور افغانستان در خصوص حمایت مسکو از طالبان را رد کرد.
معاون رئیس‌جمهور آمریکا ضمن طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه ایران گفت: ما برای از بین بردن حزب‌الله تلاش می‌کنیم.
رییس کل دادگستری استان تهران در واکنش به اظهارات بقایی مبنی بر سیاسی بودن پرونده‌اش گفت: تمام پرونده مالی است و تصرف غیرقانونی، اختلاس، حیف میل بیت المال و اینگونه مسایل در پرونده ایشان مطرح است و هیچ اتهام سیاسی وجود ندارد.
شنبه شب یک کولبرِ جوانِ سردشتی در منطقه ویژه سردشت (استان اردبیل) کشته شد؛ رسول خضری در ارتباط با این مساله به وزیر کشور تذکر کتبی داد.
آخرین اخبار
ورزشی
سلامت
فرهنگ و هنر